.:: Aytekin DAYLAN | Kişisel Web Sitesi ::. Yaz Google
ANA SAYFA BİYOGRAFİ HABERLER FOTOĞRAFLAR ALBÜMLER VİDEOLAR KİTAPLAR İLETİŞİM
İnsan doğduğunda, hayatın ve dünyanın kendisi için hazırladığı güzelliklerin daha farkındabile olmadan ağlamaya başlar. Böylede sürdürür yaşamını, çevresindeki, doğadaki birçok güzelliği, ayrıntıyı ve ipuçlarını görmeden yaşama dair. Yasak elmanın cazibesi hâlâ cezbeder ademoğlunu ve ucuzun bedavanın. Sahiplenme içgüdüsüne, aç gözlülüğüne, kibrine ve nefsine yenik düşer, hatalar yapar ve hatalarını tekrarlar. Çıkarları, küçük oyun ve hesapları için yalanlar söyler, ihanet ile kirletirismini geçmişini ve geleceğini, sanki hiç ölmeyecekmiş gibi.

‘’İki kapılı bir han’’ demiş, Aşık Veysel dünya için. İkinci kapının ne zaman açılacağını hiç kimse bilemez ancak zaman kollarımızdaki saatlerde gündüz gece akıp gidiyor ve vakti geldiğinde, herşeyi ardımızda bırakarak o kapıdan geldiğimiz gibi çıplak gideceğiz.

Hayat külçe altından ve elmastan çok daha kıymetli. Yaşamın her anının aldığımız herbir nefesin ne kadar özel olduğunu biliyor ve buna hep şükrediyorum. Ve bence aşk insanlara bahşedilmiş hediyelerin en güzeli. Ben gökkuşağının renklerini görebilenlerdenim, ya sen... ?

Aytekin DAYLAN

Aytekin Daylan Download
GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL LİSTEME ÜYE OLUNUZ.
©Tüm hakları saklı..... değildir :) İzinsiz kullanıp, yayınlayabilirsiniz.